Akıllı Bavul Floatti İhtiyacınız Olan Tek Yol Arkadaşı


150
250 shares, 150 points

Devamlı uzun yolculuklara çıkan kullanıcıların en büyük dertlerinden biri yanlarından hiç ayırmadıkları bavullarının kontrolü. Çanta bavul ikilisini beraber idare etmek yeterince zor değilmiş gibi, aynı anda telefon açmak, bavulu sessiz bir şekilde sağa sola sürüklemek ya da “Ağırlık limitini aştım mı?” diye stres olmak ise bambaşka bir dert. Yeni Kickstarter projesi FLOATTI ise tüm bu gerilimi sona erdiriyor.

Yetenekli bir bavul her gezginin hayali. Daha açılır açılmaz hedeflediği bağışı toplayan FLOATTI de bunun en büyük kanıtlarından. Kullanıcının maksimum verim alması için tasarlanan bavul, akıllı ve pratik pek çok özellikle geliyor. İlk olarak tasarıma baktığımızda sıradan bir bavul gibi görünse de süspansiyon sistemine sahip olan FLOATTI, hem idaresi kolay hem de sürükledikçe daha az ses çıkaran bir bavul. Kendi ağırlığını ölçebilen FLOATTI, ağırlık kotasını aşma stresini de yaşatmıyor. Hem bavul hem çanta taşıyanlar için özel el çantası kemerine de sahip olan bavulda, çantanızı bavulun üstüne sabitleyebilirsiniz.

Koruyucu paketleme sistemi sayesinde daha derli toplu bir dizilime sahip olabileceğiniz bavul aynı zamanda akıllı bir tutma koluyla geliyor. Bildirimleri titreşimle ileten tutma kolu, dokunmatik yüzeyiyle arama cevaplama, arama yapma, fotoğraf çekme, müzik açma/değiştirme, harita uygulamasını açma ya da yardım çağrısı gönderme gibi görevleri yerine getirebiliyor. Aynı zamanda her iki tarafında da mini askılar bulunan tutma koluna ceketinizi ya da poşetinizi asabilir, taşıma işlemini kolaylaştırabilirsiniz. Harici bir şarj aletine de sahip olan bavulla priz arama derdi olmadan elektronik aletlerinizi şarj etmeniz mümkün. Bir de mini takip cihazına sahip olan bavul, eşyalarınızı kaybetmenizi de önlüyor.

Kickstarter’da 250 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulan FLOATTI ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilir, Kickstarter kampanyasına destek olabilirsiniz.


Paylaşmak ister misiniz?

150
250 shares, 150 points

0 Comments

Yorum Yazın