Bebekleri İçin Setlere Ara Veren 7 Ünlü İsim


138
250 shares, 138 points

Pelin Karahan

Pelin Karahan

Birinci çocuğunda dizi setlerine yaklaşık 2 yıl ara veren Pelin Karahan, ikinci bebeği için yine son rol aldığı diziden ayrıldı. Güzel oyuncu ikinci bebeği için de yine bir süre setlere ara verecek.

Akasya Asıltürkmen

Akasya Asıltürkmen

Birçok dizi ve tiyatro oyununda rol alan oyuncu bu sene anne olup kariyerine bebek arası veren isimlerden oldu. O da şu sıralar Pera ismini verdiği kızı ile ilgileniyor.

Nur Fettahoğlu

Nur Fettahoğlu

2014 yılında Levent Veziroğlu ile evlenen güzel oyuncu da Şubat ayında anne olduktan sonra setlere ara verdi. Kızı Elisa ile vakit geçiren oyuncu bakalım setlere ne zaman dönüş yapacak.

Melike Güner

Melike Güner

”Doktorlar” dizisi ve ”İncir Reçeli” filmi ile tanınan ve 2015 yılında otomotiv sektöründe satış ve pazarlama Ceo’su olan Ali Haydar Boztürk ile evlenen güzel oyuncu, geçtiğimiz aylarda ikiz bebeklerini kucağına aldı. Şimdilerde bebekleri ile ilgileniyor.

Özgü Namal

Özgü Namal

Son olarak 2014 yılında ”Merhamet” dizisi ile ekrana gelen Özgü Namal oğlu Nefes için setlere ara vermişti. Bu yıl ikinci kez anne olan güzel yıldız setlere bir süre daha ara vermiş gözüküyor.

Selma Ergenç

Selma Ergenç

Son olarak 2014 yılında ”Gönül İşleri” dizisi ile ekrana gelen Selma Ergenç de anne olduktan sonra setlere ara veren oyunculardan birisi. Şu günlerde kızı Yasmin ile zaman geçiriyor.

Zeynep Dörtkardeşler

Zeynep Dörtkardeşler

Kendisi gibi oyuncu ve sunucu Alp Kırşan ile 2014 yılında evlenen Zeynep Dörtkardeşler de bu yıl anne olup setlere ara veren güzellerden oldu.


Paylaşmak ister misiniz?

138
250 shares, 138 points

0 Comments

Yorum Yazın