Düğün Dernek 2 Sünnet Vizyon Tarihi 4 Aralık 2015


143
281 shares, 143 points

Yeni sezonun merakla beklenen filmlerinden Düğün Dernek çekimleri sona erdi. BKM Film ’in yapımcılığını üstlendiği ‘Düğün Dernek 2 : Sünnet ’in vizyon tarihi 4 Aralık olarak açıklandı. Düğün Dernek 2: Sünnet filmi ne zaman vizyona giriyor? merakla edenler için ayrıntılar haberimizde.

Düğün Dernek 2: Sünnet ne zaman vizyona giriyor? merak edilirken beklenen açıklama geldi. BKM Film’in yapımcılığını üstlendiği ‘Düğün Dernek 2: Sünnet’in vizyon tarihi 4 Aralık olarak açıklandı. İşte o açıklama.

dugun-dernek-2-dugun

Yeni sezonun merakla beklenen filmlerinden ‘Düğün Dernek 2: Sünnet’in fenomen karakterlerinden ‘Tüpçü Fikret’ de modaya uydu ve memleketi Sivas ’ı arkasına alıp selfie çekti. Çekimleri Sivas’ta devam eden ve merakla beklenen film, 4 Aralık vizyonda.

BKM Film’in yapımcılığını üstlendiği ‘Düğün Dernek 2: Sünnet’in çekimleri Sivas’ta tüm hızıyla sürüyor. Düğünden sonra bir araya gelen ekip bu sefer de bir sünnet düğününde maceradan maceraya atılacak.

4 ARALIK’TA VİZYONDA

‘Düğün Dernek Sünnet’in başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Devrim Yakut, Ulaş Torun, Şinasi Yurtsever ve Barış Yıldız paylaşıyor. Yönetmenliğini senaryosunu da yazan Selçuk Aydemir’in üstlendiği film 4 Aralık’ta sinemaseverlerle buluşacak.

Ayrıca Gelişmeleri ve Setten Görüntüleri Facebook Sayfasından Takip Edebilirsiniz;

https://www.facebook.com/dugunderneksunnet2


Paylaşmak ister misiniz?

143
281 shares, 143 points

0 Comments

Yorum Yazın