İkiz Çiftler Evlenirken Başlarına Böyle Bir Olayın Geleceğini Hiç Düşünmemişlerdi


184
312 shares, 184 points

Dünyanın en ilginç olaylarından biri diyebileceğimiz bu hikaye ABD, Ohio’da gerçekleşiyor. Craig ve Mark Sanders isimli ikiz kardeşler barda otururken Diane ve Darlene Nettemeier isimli ikiz kardeşlerle karşılaşıyorlar. Ve o anda bunun kaderin muhteşem bir oyunu olduğunu anlıyorlar.

ikiz-ciftin-dogan-ikiz-cocuklari

İkiz kardeşler birlikte çıkmaya başladılar, hatta aynı kıyafetleri giyiyorlardı. Hatta bunu ileriye taşıdılar ve aynı gün evlendiler ve yan yana olan iki evde yaşamaya başladılar. Buraya kadar her şey normal sayılabilir.
Bir yıl sonra, Diane ve Craig özdeş ikiz çocukları oldu. Genel olarak konuşursak, tek yumurta ikizleri her 1.000 aile’nin üçünde gözükebiliyor. Ama ikiz olarak evlenen bir çiftin evlenerek ikiz doğurma durumunu soruyorsanız, bunun olma olasılığı milyonda bir.

ikiz-ciftin-dogan-ikiz-cocuklari-1

Bu oranları göz önünde bulundurursak bir ilginçlik de diğer evlenen çiftimizde gerçekleşiyor. Kısa bir süre sonra Mark ve Darlene çifti de iki güzel ikiz kızın annesi oluyor. Meraktan mı bilmiyoruz sonra bir daha deniyorlar. Ama bu sefer tek bir erkek çocukları oluyor.

ikiz-ciftin-dogan-ikiz-cocuklari-2

Ve ikiz doğan çocukların genleri araştırıldığında birbirlerine kardeş kadar yakın oldukları ortaya çıkıyor. Ama normalde tabii ki kuzenler. Bu mutlu çiftler topluluğu, arada TV programlarına ve röportajlara katılıyor, yan yana evlerinde güzel ve ilginç yaşamlarına devam ediyorlar.


Paylaşmak ister misiniz?

184
312 shares, 184 points

0 Comments

Yorum Yazın