Kadınları Olduğundan Daha Şık Ve Güzel Gösteren 10 Bilgi


152
281 shares, 152 points

Her kadın daha şık ve güzel gözükmek ister. Peki bunu başarmak için yapmanız gerekenler nedir?

 

SADE KIYAFET TERCİHİ

Bir kıyafet ne kadar sade ise o kadar zengin gösterir. Parçaların Zara’dan veya Prada’dan olması hiç fark etmez. Kıyafetin yanında püf noktasi olarak, bir güneş gözlüğü kullanabilirsiniz.

DERLİ TOPLU GİYİNMEK

Yırtık pırtık kıyafetler yada  sizi dağınık gösteren kıyafetler hiçbir zaman sizi zengin göstermez. Düzgün bir çizgi yakalamaya, daima derli toplu ve düzgün giyinmeye dikkat edin. Bir uniform stili gibi. Saçların ve makyajın sade ve toplu olması gerektiğini de ayrıca söylemeye gerek yok!

AYAKKABI VE ÇANTA SEÇİMİ

Evet bunlar diğer aksesuarlara göre biraz daha pahali kaliteli olmalı. Ancak büyük marka isimleri olan logolarin sakin kulanmayın! Bu sizi zengin değil görgüsüz olduğunuzu gösterir sadece.

ELBİSE SEÇİMİ

Ten renginize yakışacak sade bir elbise ve onun üzerine alacağınız elbisenizin rengine uyacak bir hırka sizi her zaman harika gösterecektir.

BEDENİNİZE UYGUN KIYAFETLER ALIN!

Ne aırrsanız alın, alacağınız kıyafetin kesimi tam üstünüze oturmalı! Kol uzunluğu, omuz partisi sanki özel size diktirilmis gibi olmalı…

TIRNAK BAKIMI

Zengin kadInlar hiçbir zaman neon rengi ojeli tirnaklar veya nail art dedikleri resimcikli ojeler kulanmazlar. Bir oje sürecekseniz şayet  o oje kesinlikle klasik renk olan valentino red veya vişne kırmızısı olmalı…

SAAT KULLANIMI

Saat diyince aklınaza hemen Rolex saat gelmesin. Ucuz ancak sizi gayet şık gösterecek bir çok model mevcut piyasada. Tıpkı diğer aksesuarlarda olduğu gibi saatte de abartı byük ve gösterişli olanlarından uzak durun!

TAKI KULLANIMI

İşin belki de önemli kısımlarından biri! Takı olarak kullanacağınız aksesuarlar kesinlikle kıyafetinizle uyumlu olmalı. Eğer kendinizi tekdüze hissediyorsanız farklılık yaratmak için yaratıcı takılar kullanabilirsiniz.

https://instagram.com/p/bRByzooXkV/?taken-by=oliviapalermo

SAÇLAR

Saçlarınız daima temiz olmasına özen gösterin. Size uygun bir şampuan ile gerekli parlaklıkta ve canlılıkta olacaktır. Yüzünüze uygun bir kesim ve renk seçin, uçuk renklerden uzak durun!


Paylaşmak ister misiniz?

152
281 shares, 152 points

0 Comments

Yorum Yazın