Kendisine Fakir Muamelesi Yapan Tezgahtarın Yüzüne Paraları Fırlattı


163
250 shares, 163 points
[jwplayer mediaid=”11986″]
Çin ‘de bir mağazada alışveriş yapan kadın, iddialara göre kendisine yoksul olduğunu iddia eden satış görevlisinin yüzüne çantasından çıkardığı bir miktar nakit parayı fırlattı. Mağazanın güvenlik kamerası tarafından çekilen bu anlar sosyal medyada defalarca kez izlendi.

Çin’de bir mücevher mağazasında alışveriş yapan bir kadın kendisine “yoksul muamelesi yapan” satış görevlisine yoksul olmadığını kanıtlamak için gösterişli bir yola başvurdu ve çantasındaki para destesini çıkartıp satış görevlisinin yüzüne fırlattı.

People’s Daily Online’ın haberine göre, Çin’in kuzey doğusundaki Handan kentinde bir mücevher mağazasına giren genç kadın altın bileziklere bakmaya başladı.

Ancak kadın tezgahtar bir ara müşterinin gösterilen bilezikleri almaya gücünün yetmeyeceğini ima edince, genç kadın çileden çıktı.

Bir anda öfkelenen kadın müşteri çantasını açıp 100’er yuanlık banknotlardan oluşan üç desteyi tezgahtar kadının yüzüne fırlattı.

Kadın tezgahtar suratına atılan banknot destelerine rağmen gülümsemeyi sürdürerek soğukkanlılığını korurken, öfkeli müşteri bir yandan da “Alamayacağımı mı sanıyorsun? İstersem bütün sokağı alırım” diye bağırmayı da ihmal etmedi.


Paylaşmak ister misiniz?

163
250 shares, 163 points

0 Comments

Yorum Yazın