Kill Bill 3 Geliyor mu?


112
156 shares, 112 points

Quentin Tarantino, Kill Bill 3 ile ilgili sorulara kaçamak cevaplar verdi. 12 yıldır hasret kaldığımız The Bride’ı en sonunda beyaz perdede görebileceğiz gibi gözüküyor.

Bazı projeler efsaneleştikleri için devam edip ettirmemek konusunda çok kararsız kalınır. Hali hazırda güzel olan konsept bozulabilir veya seyircinin beklentisi çok yüksek olduğu için bekleneni veremez. Sonra derece riskli olan bu karar Kill Bill 3 için alınmak üzere. Quentin Tarantino herkesin merakla cevabını beklediği soruya biraz kaçamakta olsa cevap verdi. Kill Bill 3’ü beyaz perdede görecek miyiz, göremeyecek miyiz?

kill-bill-vol-3

Variety’ e yeni filmi The Hateful Eight hakkında konuşan yönetmene Kill Bill 3 hakkında sorular da soruldu. Bu konu hakkında pek konuşmak istemediğini fakat The Bride son bir kez her şey söylenmeden ve olaylar bitmeden ortaya çıkarsa şaşırmayacağını söyledi. Uma Thurman ile bu konu hakkında görüşmeler devam ediyor. Filmde hiç kullanmadığı bazı taslakları da yeni film için kullanabileceğini dile getirdi. Eğer kesinleşirse muhtemel hikaye elbette The Bride ve Vernita Green ’in kızı arasında geçecek.

En vizyoner filmim olarak tanılandırdığı filmin devamı için hala ümitliyiz. Quentin Tarantino’da anladığımız kadarıyla hevesli fakat bazı sorunları aşmaları gerekiyor. Umarız yakın bir tarihte resmi bir açıklama ile yeni film duyurusu yapılır.


Paylaşmak ister misiniz?

112
156 shares, 112 points

0 Comments

Yorum Yazın