Steppenwolf’u Oynayacak Aktör Bulundu, Yani O Kadar Müthiş Ki


157
281 shares, 157 points

Bildiğiniz gibi, DC’nin en büyük kötü adamlarından biri Darkseid. Kendisi über güçlü, süper zeki, müthiş acımasız bir karakter. Kendisine ait bir gezegeni, bir düzeni var. Gezegenin ismi bile bir acayip. Apokolips. Bu gezegen, baya insanlarla, türlü türlü renkli karakterle dolu. Bazıları iyi. Bazıları kötü. Kötüler arasında spesifik bir tanesi, pek çok kez Justice League’in başına dert oldu. Apokolips ordularının kumandanı. Darkseid’ın bir anlamda sağ kolu. Steppenwolf.

Yine muhtemelen bildiğiniz gibi, Batman v. Superman: Dawn of Justice’in silinen ve film çıktıktan hemen sonra yayınlanan bir sahnesinde, Lex Luthor arkasından SWAT ekipleri gelirken, çok garip bir uzaylıyla kan banyosu yaparken gözüküyordu. Bu garip gözüken uzaylı elinde üç Mother Box tutuyordu, SWAT’ları görünce de toz olup uçtu. Sahne kendi başına zırnık anlam ifade etmediğinden, sonradan DC yöneticileri durum izahı yapmak zorunda kaldılar. O karakter Steppenwolf’tu.

steppenwolf-182258

Sonradan DC, o üç Mother Box’ın Güç Yüzükleri gibi Dünya’da yaşayan ırklara dağıtıldığını söylediler. Biri Atlantislilere, biri Amazonlara, biri de insanlara. Sonra da işte Steppenwolf hepsini bağlayacak tek Mother Box’ı kendisine saklamış falan? Orası spekülasyon. Bildiğimiz tek şey, Mother Box’ların Justice League filmi için birer MacGuffin olacakları. Bir de Steppenwolf’un onları kullanarak bizim anamızı ağlatacağı. Bir de karakterin neredeyse tamamen CGI olacağı. Ha bir de, onu oynayacak aktör bulundu. Hem de en klasından!

Herhalde Hollywood’dan bir kişiyi manevi babam olarak seçebilecek olsam, seçeceğim tek insan Ciaran Hinds, filmde mo-cap yardımıyla Steppenwolf’u canlandıracak. Hinds’i tanıyorsanız, Rome’daki muhteşem Caesar performansından, Game of Thrones’daki Mance Rayder rolünden veyahut da Harry Potter’dan Tinker Tailor Soldier Spy’a, Ghost Rider’dan Munich’e kadar boy gösterdiği sınırsız filmlerden tanıyor olabilirsiniz. Bizce gittiği her işi bir tutam daha iyi yapan adamlardan Hinds. Ve Justice League’i şimdi, hiçbir şey için değilse, Hinds’i izlemek için merakla bekliyorum ben. Siz ne diyorsunuz?


Paylaşmak ister misiniz?

157
281 shares, 157 points

0 Comments

Yorum Yazın