Telefon Ekranları Artık Kırılmayacak!


135
126 shares, 135 points

IndieGoGo üzerinden kitlesel fonlamaya sunulan yeni bir sıvı cam ekran teknolojisi sayesinde, hiçbir cihazınızın ekranının zarar görmesinden artık korkmayacaksınız.

Akıllı telefonunuzun ekranının çizilmesinden korkuyorsanız, ProtectPax ile bu sorunu kökten çözmeniz mümkün olacak. Sıvı cam olarak nitelendirilen bir IndieGoGo projesi , tüm ekran ‘lar için güçlü bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor.

Kitlesel fonlama desteği bekleyen söz konusu girişim, tüm cam yüzeyler için görünmez bir koruma sağlıyor. Aslen havacılık ve uzay endüstrileri için geliştirildiği belirtilen sıvı cam, ustalıkla hazırlanmış bir teknik sürece sahip. Camı çok daha dirençli ve dayanıklı hale getiren süreçte, sıvıyı akıllı cihazınızın ekranına uyguluyorsunuz ve cihazınız 10 dakika içerisinde hazır hale geliyor. Sıvı kuruduktan sonra ekranı parlak ve güçlü hale getirirken çiziklere, çatlaklara ve hatta düşmelere karşı da koruyor.

 

Jel içerisindeki titanyum dioksit nano parçacıkları, ekranınızın ekranındaki mikroskobik boşlukları doldururken darbelere ve çiziklere karşı takviye ediyor. Böylece ekranı safir veya yakut kadar set hale getiriyor ve optik bir filtre gibi davranıyor.

shiftdelete.net‘in haberine göre bu teknoloji, Mohs Sertlik Ölçeği’nde 9H olarak derecelendiriliyor. Bu derecelendirmenin bıçak veya eğe çeliğinden fazla daha sertlik anlamına geldiğini belirtelim. Söz konusu sistem, 365 gün koruma sağlıyor ve ayrıca elektromanyetik radyasyona karşı korumanın yanı sıra, dokunmatik ekran işlevini geliştiriyor. Bu korumayı akıllı telefonların yanı sıra gözlük camı, saat, TV ekranı, GPS navigasyon sistemleri, dizüstü bilgisayarlar, e-kitap okuyucular ve dijital kameralar için de kullanabiliyorsunuz.
Favori beş cihazınıza koruma sağlayacak aile paketi için biçilen fiyatsa 39 dolar ve ilk sevkiyatlar Nisan 2017’de başlayacak.


Paylaşmak ister misiniz?

135
126 shares, 135 points

0 Comments

Yorum Yazın