WCEX Ön Kayıt Yapan Herkese Ücresiz 50 Coin Veriyor


Yaklaşık 30 gün sonra Kripto Para piyasasına çok iddialı girmesi beklenen WCEX ‘si sizlere tanıtmak istiyoruz ayrıca bu yeni online para biriminden ufak bir miktarda sahip olacaksınız.

WCX NEDİR?

Kısaca WCEX ‘ten bahsetmek gerekirse; Küresel Dijital Para Borsasına henüz yeni girmekte olan eski Apple, IBM, Deutsche Bank çalışanları ve 133bin katılımcı tarafından oluşturulan Kripto Para Birimi. Diğer para birimlerine göre 4 kat daha düşük fee gideri, gelirinin %20 ‘ni WCX sahiplerinin yatırımına göre dağıtmak, işlemlerin Monero gibi gizli tutulup soğuk depo ismini yerdikleri bir sistem üzerinde saklanacağı gibi yenilikci özelliklere sahip.

30 gün sonra 0,10 dollarda piyasaya çıkcak olan WCEX piyasaya çıkmadan önce hiçbir şart sunmadan ön kayıt yapan herkese 50 wcx hediye ediyor. Şimdilik 5 dollar değerindeki bu değer kim bilir kısa zamanda hızlı bir artışla ilk açıldığı hafta 500 dollar bile olabilir. Dilerseniz nasıl ücretsiz WCX alabilirsiniz bunu size kısaca anlatıp bu yeni dijital parabilirmin detaylarını inceleyeleyelim.

NASIL ÜCRESİZ 50 WCEX (wcx) SAHİBİ OLURUM?

Bu iddialı para birimine sahip olmak oldukça basit. Aşağıdaki birkaç adımı takip ederk bir dakika içerisinde 50 adet wxc sahibi olabilirsiniz.

  1.  İlk olarak buraya tıklayarak WCEX web sitesine giriyoruz.
  2. Açılan sayfada geriye sayan bir sayaç göreceksiniz, bu kısmın hemen altında ise kayıt kısmını göreceksiniz.
  3. Kayıt kısmına email adresinizi ve daha sonra WCEX cüzdanınıza girmek için bir şifre yazıp Kayıt Ol buttonuna tıklayınız.
  4. Son olarak e-mailinize gelen onay linkini tıklayınız. Hepsi bu kadar.

Aslında sadece 5 dollar değerinde WCEX sahip olmakla kalmayıp yeni bir online kripto para biriminin ilk doğuşundan itibaren takip etme fırsatına sahip oluyoruz. Yani az demeyip bir kenera bu para birimini koymanın size hiç bir zararı olmayacaktır hatta zaman içerisinde değerlenirse harika bir sürpriz bile olabilir. Bitcoin 0,10 dollarken bir kenara 50 tane koyup unutsaydık güzel olmazmıydı.

WCEX HAKKINDA DAHA ÇOK BİLGİ İÇİN

Dünyanın en sevilen, saniyede 1 miyon işlem kapasite ile en hızlı ve en güvenilir para birimi olmayı hedeflen WCX Türkçe dil desteğine de sahip olan web sitesinde özenle hazırlanmış whitepaper yeralmaktadır.

Diğer para birimleri gibi sadece Çince ve İngilizce whitepaper hazırlamaması hatta sıradan bir word ve pdf dökümanı yerine harika görseller ile Türkçede dahil birçok dilde hazırlamış olması bile bu işe özem verdiklerini göstermektedir. Ayrıca kripto Para borsaları ile anlaşmadan piyasaya çıkmama kararı sebebi ile 2 defa açılış tarihi ertelenmiştir.

Exit mobile version