Seren Şirince Kimdir?


111
94 shares, 111 points

Seren Şirince 1 Ocak 1988 doğumlu, Tiyatroya ufak yaşlarda; İzmir’de Han Tiyatrosunda Rüçhan Gürel’in eğitimleriyle başlamış ve daha sonra üniversite eğitimi devam ederken gelen teklif neticesinde Araf Zamanı ve Aşk Emek İster adındaki dizilerde oynamıştır. 2014’te Tiyatro kariyerine Talimhane Tiyatrosunda Göl Kıyısı oyununda profosyonel olarak başlamıştır.Eti Benim O reklamında sevgililer günü temasında rol aldı. 2015’te, yaz dizisi olarak başlayan ve günümüzde de devam eden İlişki Durumu: Karışık adlı dizide Ayşegül karakterini canlandırmaya başladı.

Seren Şirince Fotoğrafları

http://magsuz.com/seren-sirince-fotograflari/

Seren Şirince Boy ve Kilosu

Seren Şirince 1,55 boyunda ve 45 kilodur.

İlişki Durumu : Karışık isimli dizideki 1,91 boya sahip partneri Berk Oktay ile arasındaki boy farkı çok konuşulsa da o bu durumla ilgili söylemlere alınmıyor. “Hakkımda yapılan yorumlara gülüyorum, eğleniyorum. Boyumun kısa olmasından ötürü herhangi bir kompleks duymuyorum. İnsanlar bana sürekli kısasın diyorlar, evet gerçekten kısayım!

Şirince Hakkında Kısa Kısa Bilgiler

İlk ekran deneyimini ‘Aşk Emek İster‘ ile yaşayan Şirince, dizi istenilen başarıya ulaşamayınca ekrana ara vermek zorunda kaldı.

Modada oturan Seren Şirince, boş zamanlarını pilates yaparak, film izleyerek ve paten yaparak geçiriyor.
Seren Şirince, verdiği bir röportajda bir gününü “Uyanır uyanmaz pilatese gittikten sonra evden patenlerimi alıp oturduğum semt olan Moda’da kaymaya başlıyorum . Bu arada Moda’dan dışarı hiç çıkmıyorum. İstanbul’da kendimi rahat ve huzurlu hissettiğim tek yer. Karşı tarafa etkinlik olduğunda veya arkadaşlarımla buluşmam icap ettiğinde geçiyorum” sözleriyle anlatmıştı…
Seren Şirince ‘nin en büyük hayali, sınırlarını aşabileceği bir sinema filminde oynamak. Fatih Akın, Nuri Bilge Ceylan, Seren Yüce ve Reha Erdem ise en çok çalışmak istediği yönetmenler.

Seren Şirince Filmografi

2013 Aşk Emek İster Nazlı
2015 İlişki Durumu: Karışık Ayşegül

 

Oynadığı Reklam Filmleri

Yıl Reklam
2014 Eti: Benim O

 

Bağlantılar

 


Paylaşmak ister misiniz?

111
94 shares, 111 points

One Comment

Yorum Yazın