Coinpot.co İle Bedava Bitcoin ve Altcoinler Bitiktirin


318
221 shares, 318 points

Hiç para harcamadan Bitcoin ve Altcoin toplamak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise Coinpot.co web sitesi ve network ‘u ile tanışmaya hazır olun. Hergün hatta eğer yeterince zamanınız varsa her beş dakikada Bitcoin, Bitcoin Cash, Dogecoin, Litecoin ve Dash biriktirebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki bahsettiğimiz sitelere hergün düzenli olarak girip coinlerinizi topladığınızda günden güne ödemeleriniz büyüyecektir.

Coinpot.co Nedir? Nasıl Kullanılır?

Coinpot aslında bir kripto Para cüzdanıdır. Siteye üye olduktan sonra size Bitcoin, Bitcoin Cash, Dogecion, Litecoin ve Dash Coin cüzdanları oluşturacaktır. Bu cüzdanları coinleri biriktirmek için veya başka bir coine dönüştürmek için kullanabilirsiniz. Diğer Multi Cüzdan Sitelerinden farkı ise bazı faucet siteleri sadece CoinPot ile çalışıyor olması ve paranızı başka bir hesaba göndermek istediğinizde hiçbir ücret kesmeden gönderiyor olması.

Coinpot.co

Coinpot.co Nasıl Kullanılır?

Üye olmak ve web sitenin kullanımı oldukça basit.  Aşağıdaki adımları izleyiniz.

  • Coinpot.co web sitesine giriyoruz.
  • Register buttonuna tıklıyoruz.
  • Açılan popup kutusuna E-mail adresimizi ve bir şifre belirleyip siteye basitçe üye oluyoruz.
  • Gelen onay mail linkine tıklayarak üyeliğimizi tamamlıyoruz.

Evet artık bir kripto para cüzdanına sahibiz ama tüm para birimleri 0.00000 yazıyor değil mi? Hadi şimdi para kazanmaya başlayalım..

Nasıl Ücretsiz BitCoin ve AltCoin Toplarım

Ücretsiz coin kazanmak için Coinpot ile çalışan bazı Faucet sitelerini bilmeniz gerekiyor aşağıda bu sitelerin listesini ve tek tek kullanımından bahsedeceğiz. Bu sitelere üye olmanıza gerek kalmadan sadece Coinpot ‘a kayıt yaparken kullandığınız mail adresini yazarak giriş yapmanız mümkün sadece aşağıdaki listede Bonus Bitcoin ve Bit Fun siteleri ufak bir üyelik kaydı istiyor fakat sadece mail adresi ve şifre vermeniz yerli oluyor. İlk olarak listeye bakıp bu siteleri kısa kısa anlatalım.

Not : Faucet Sitesi  hakkında bilgi sahibi değilseniz bu yazının en altında Faucet Sitesi Nedir başlığı altında kısaca bilgi edinebilirsiniz.

Coinpot Siteleri

Hadi Para Kazanmaya Başlayalım.

Yukarıda listesini gördüğünüz Coinpot ile birlikte çalışan web sitelerini kısa kısa anlatıp nasıl bedava coin alacağınızı bahsedeceğiz. Ayrıca Detaylı bilgi linklerine tıklayarak bu sitelerin kullanım detayları ve daha çok kazanmak için tüyolara ulaşabilirsiniz.

#1 Moon Bitcoin


URL : Moon Bitcoin
Coin : BitCoin
Minimum Süre : 5 Dakika
Extra Bonus : Evet
Üyelik Gerekiyor mu? : Hayır
Detaylı Bilgi : Çok Yakında

Yukarıdaki URL ‘den siteye giriş yaptıktan sonra yek yapmanız gereken Coinpot hesabı için kullandığınız email adresini yazarak giriş yapıyorsunuz ve claim now butonuna tıklayarak biriken satoshileri alıyorsunuz. Bu işlemi yaptıktan sonra Coinpot hesabına girip baktığında bitcoin kısmının arttığını göreceksiniz.


#2 Moon Dogecoin

Moon Dogecoin
URL : Moon Dogecoin
Coin : DogeCoin
Minimum Süre : 5 Dakika
Extra Bonus : Evet
Üyelik Gerekiyor mu? : Hayır
Detaylı Bilgi : Çok Yakında

Kullanım şekli tamamen Moon Bitcoin ile aynı şekilde email adresini yazarak giriş yapıyorsunuz ve claim now butonuna tıklayarak biriken DogeCoin minktarınızı Coinpot hesabınıza aktarıyortsunuz.


3 Moon Dash

Moon Dash
URL : Moon Dash
Coin : Dash Coin
Minimum Süre : 5 Dakika
Extra Bonus : Evet
Üyelik Gerekiyor mu? : Hayır
Detaylı Bilgi : Çok Yakında

Kullanım şekli yukarıdaki web siteler ile aynı şekilde email adresini yazarak giriş yapıyorsunuz ve claim now butonuna tıklayarak biriken Dash minktarını Coinpot hesabınıza aktarıyortsunuz.


#4 Moon Cash

Moon Cash
URL : Moon Cash
Coin : Bitcoin Cash
Minimum Süre : 5 Dakika
Extra Bonus : Evet
Üyelik Gerekiyor mu? : Hayır
Detaylı Bilgi : Çok Yakında

Kullanım şekli yukarıdaki web siteler ile aynı şekilde email adresini yazarak giriş yapıyorsunuz ve claim now butonuna tıklayarak biriken BitCoin Cash minktarını Coinpot.co hesabınıza aktarıyortsunuz.


#5 Moon Litecoin

Moon Litecoin
URL : Moon Litecoin
Coin : Litecoin
Minimum Süre : 5 Dakika
Extra Bonus : Evet
Üyelik Gerekiyor mu? : Hayır
Detaylı Bilgi : Çok Yakında

Kullanım şekli yukarıdaki web siteler ile aynı şekilde email adresini yazarak giriş yapıyorsunuz ve claim now butonuna tıklayarak biriken Litecoin minktarını Coinpot hesabınıza aktarıyortsunuz.


#6 Bonus Bitcoin

Bonus Bitcoin
URL : Bonus Bitcoin
Coin : Bitcoin
Minimum Süre : 15 Dakika
Extra Bonus : Evet
Üyelik Gerekiyor mu? : Evet
Detaylı Bilgi : Çok Yakında

Siteye giriş yaptıktan sonra Claimfrom faucet butonuna tıklayarak Coinpot.co sitesinde kullandığınız email adresiniz ile üye oluyorsunuz. Sadece E-mail adresinizi yazmanız ve bir şifre belirlemeniz yeterli. Üye girişi yaptıktan sonra Claim now butonuna tıklayarak biriken bitcoin ‘leri her 15 dakikada toplayabilirsiniz. Bu site ayrıca extra satothi biriktirir. Bu site ile ayrıntılı yazıda bazı extra özelliklikleri detaylıca okuyabilirsiniz.


#7 Bit Fun

Bit Fun
URL : Bit Fun
Coin : BitCoin
Minimum Süre : 3 Dakika
Extra Bonus : Evet
Üyelik Gerekiyor mu? : Evet
Detaylı Bilgi : Çok Yakında

En çok kazandıran sitelerden biride Bir Fun ‘dır. Bu site diğer sitelere kıyasla farklı bir özelliğe sahip site içerisinde  yer alan oyunları oynayarak ken biriken satoshi miktarını arttırabilir hem de zaman oyalayabilirsiniz. Bu siteyede sadece email adresi ve şifre girerek üye olmanız gerekiyor sonrasında üst kısımda göreceğiniz claim now butonuna tıklayarak biriken coinlerinizi minimum 5 dakikada bir coinpod hesabınıza aktarabilirsiniz.


Faucet Sitesi Nedir? Neden Faucet Siteleri Ücretsiz Coin Veriyorlar.

Faucet kesimesinin Türkçe karşılığı musluk demek yani mantık olarak şöyle düşünün musluktan akan damla damla ufak miktarları biriktirerek göl oluşturmak için bir sistem. Faucet siteleri genelikle sadece siteye girerek, reklam tıklayarak, anket doldurarak veya anket doldurmak gibi karşılıklarla düzenli olarak para biriktermenizi hedeflarler.

Neden faucet siteleri ücretsiz para veya kripto para veriyorlar diye sorarsanız tahmin edeceğiniz gibi bu ticaretten faucet siteleride karlı çıkmaktadır. Örneğin yukarıda bahsi geçen siteler göreceğiniz siteye girdiğinizde en azından 10 tane reklam banneri vardır (Belki daha fazla) ve bu reklam bannerlarından gösterim başı ücret kazanmaktadır. Yani siz siteye her girdiğinizde örneğin 0,40 dollar site kazanmaktadır bu kazancın belirli bir kısmını sırf siz siteye giriş yatığınız için vermektedir. Yani her ne kadar size ücretsiz coinler verselerde sizin siteye her girişinizde sizden çok çok daha fazla kazandıklarına emin olabilirsiniz.


Benim tavsiyem her ne kadar ufak miktarlar olsada ileride çok daha değerlenecek bitcoin ve diğer coinleri hiçbir ücret ödemeden zaman buldukça girip toplamanın hiçbir zararı olmaz. Ayrıca haftada bir siteye girip toplasanız bile yine haftalı birikmektedir. Web sitelerin detay sayfalarında nasıl daha kazanç sağlacağınızı ve sadece hafta veya günde bir girdinizde ne kadar kazanacağınızı detaylı okuyabilirsiniz.


Paylaşmak ister misiniz?

318
221 shares, 318 points

0 Comments

Yorum Yazın