Tamamı Kartondan Üretilen Taşınabilir Masa


135
156 shares, 135 points

Çalışma masaları genelde oldukça büyük ve hantal oluyor. Bu masaları taşımak bir yana dursun, yerinden oynatmak bile zor olabiliyor. Yeni Zelandalı Refold adlı firmanın geliştirdiği masa, taşınabilir yapısıyla fark yaratıyor.

Tamamen kartondan yapılan masa, rahatça katlanarak taşınabiliyor ve istenen yerde tekrar eski haline getirilebiliyor. Kartondan yapıldığı için geri dönüştürülebilir olan masa su geçirmez üst yüzeyle birlikte de satın alınabiliyor. İlk bakışta bu masanın çok fazla ağırlık kaldıramayacağını düşünebilirsiniz ancak geliştiricilerin yaptığı açıklamaya göre neredeyse 85 kilograma kadar olan ağırlığı üzerinde taşıyabiliyor. Masayı satın alırken ölçüleri seçmek ve otururken mi yoksa ayakta mı kullanılacağına karar vermek mümkün oluyor.

refold

Masanın normal hali 250 dolara satın alınıyor. Su geçirmez yüzey ile birlikte satın alınırsa bu fiyat 300 dolara çıkıyor. Eğer masayı aldıktan sonra su geçirmez yüzeyi almaya karar verirseniz ise fazladan 90 dolar ödemek gerekiyor. Karton bir masa için bu fiyat fazla gelebilir fakat normal masaların çok daha pahalı olduğunu ve yeterince taşınabilir olmadıklarını göz önünde bulundurursak makul olduğunu söylemek mümkün.

VİDEO


Paylaşmak ister misiniz?

135
156 shares, 135 points

0 Comments

Yorum Yazın