Abdullah Ağar Kimdir? Aslen Nerelidir? İşte merak edilenler…


157
250 shares, 157 points

ABDULLAH AĞAR KİMDİR? İŞTE HAYAT HİKAYESİYLE ABDULLAH AĞAR

ABDULLAH AĞAR, şuanda 49 yaşında olan Emekli bir Subaydır.Doğmuş olduğu sene 1967’dir.Ankaralı olan Emekli Subay 1989 senesinde Kara Harp Okulunu başarıyla bitirmiş ve Orduya girmiştir.Tercihinle beraber Piyade sınıfından ayrılmış ve kura çekmiştir.Çekmiş olduğu kuralarda önce Komando ardından isen Özel Kuvvetler içerisinde Tim’in Komutanlığını yapmaya başlamıştır.Doğu ve Güneydoğu’da bir çok dağda Tim’in başında görev almış ve toplam 6 sene buralarda kalmıştır.
UZUN YILLAR TERÖR İLE MÜCADELE ETMİŞ KOMUTANDI
Bulunduğu yerlerden bazılarını saymak gerekirse Dicle, Baykan, Ergani, Siirt, Şırnak ve Diyarbakır’ın bir çok kırsal alanında görev yapmıştır. Buralarda üstün bir başarı göstererek uzun yıllar terörle mücadelede aktif olarak görev yapmıştır.

ABDULLAH AĞAR BİR TERÖR UZMANIDIR

Terör konusunda oldukça bilgi sahibi olan ünlü isim bu nedenle Televizyonların bir çok programında konuk olarak davet edilmektedir ve kendisinden fikirler alınmaktadır.Kendisi ayrıca Terör Uzmanı bir isimdir.
Pkk ve Işıd terörü ile ilgili bir çok önemli açıklaması mevcuttur.Ayrıca bazı Üniversiteler’de konferanslar düzenlemiştir.

ABDULLAH AĞAR 6 ADET KİTAP YAZMIŞTIR. İŞTE AĞAR’A AİT O KİTAPLAR…
  • Baskın Biz Bu Dağların Erleri adındaki kitabı. – 2009
  • Toprak Mehmet’e Susamışsa. – 2007
  • Ölüm Dağları Bekler Cudi Dağı. – 2006
  • Türk Komandoları. – 2006
  • Bir Millet Uyanıyor. – 2005
  • Beşinci Tim. – 2004

Arama Terimleri:


Paylaşmak ister misiniz?

157
250 shares, 157 points

0 Comments

Yorum Yazın