Evcil Hayvan Sahiplerinin Mutlaka İndirmesi Gereken 9 Mobil Uygulama


159
281 shares, 159 points

Teknoloji o kadar hayatımızda ki; yolda, yürürken, yemek yerken hatta en özel zamanlarda bile telefonumuzu elimizden bırakmıyoruz. Bazen sadece geyik, bazen iletişim, bazen de işlerimizi halletmemizi sağlayan hayatımızı kolaylaştıran binlerce uygulama kullanıyoruz. Peki ya evcil hayvan sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayacak, eh bazen de eğlendirecek birkaç uygulamamız olsa fena olmaz mıydı? Bizce de…

1. P5 Dog Training App – Purina Pro Plan

P5 Dog Training App

Nestle’nin sevgi patilerimiz için ürettiği lezzetli mamaların yanında köpek sahiplerinin egzersiz programını planlayan, yeni sistemler gösteren, öğreten ve bunları kazanılmış başarı şeklinde yedekleyen en iyi yardımcı uygulama.

2. DogSync

DogSync

Birden fazla köpeğin bilgisini tutmanıza yardımcı olan bir uygulama DogSync. Hangisinin yürüyüşe ihtiyacı var, hangisi bugün ne kadar yürüdü, hangisinin aşı zamanı geliyor gibi bilgilerin aktarımı sağlıyor.

3. Perfect Dog Free – Ultimate Breed Guide To Dogs

Perfect Dog Free

Bu aslında evcil hayvanınızı sahiplenmeden önce sizin için en uygun arkadaşın hangi tür olduğu konusunda yardımcı olmak için hazırlanmış bir uygulama. Fiziksel özelliklerinin yanında; nerede bakacağınız, yürümeyi veya oynamayı ne kadar sevdiği, çocuklarla veya diğer hayvanlarla anlaşıp anlaşmama huyları gibi birçok kriter sunarak en uygun olanlarını sizin için listeliyor.

4. PupPee

PupPee

Köpeğinizin yaş ve tür özelliklerine göre ne zaman tuvalete çıkması gerektiğini bildirimlerle size hatırlatan bir uygulama PupPee. Ayrıca yemek ve su hatırlatmaları da sunuyor.

5. MapMyDogWalk

Köpeğinizle çıktığınız yürüyüşleri hesaplayan ve harita üzerinde işaretleyerek analiz yapıp data biriktiren bu uygulama düzenli olmanızı sağlıyor.

6. Cat Fishing – Purina Petcare

Yine Nestle’nin ürünü olan Purina mamalarının minnoşlar için eğlenceli oyunu Cat Fishing. Ekran üzerinde hareket eden balıkları patileriyle tutmaya çalışıyorlar. Aynı oyunun uğur böcekli olanı da mevcut.

7. Cat Alone

Aynı Cat Fishing gibi bu uygulama da kedinizin canı sıkılmasın diye tabletlerden açıp istediğiniz tür hareketli hayvanı seçerek oyalamanızı sağlıyor. Kimisi bu tarz fena tutuluyor ve izlemesi apayrı bir zevk.

8. SnapCat

Bizim kullandığımız uygulama değil, oranın altını çizelim. Snapcat ekranda kırmızı bir ışık yakarak kedinizin onu yakalamasına teşvik ediyor. Patisiyle dokunduğu anda da resmini çekiyor.

9. Human-to-Cat Translator

Çoğu zaman onlarla konuşmak için kendimizi miyavlarken bulmuşuzdur eminim. Ve aklımızda hep bir soru: Acaba miyavın bu tonu mu onu sevdiğimi söylüyor? İşte bu noktada imdadımıza Human-to-Cat translator yetişiyor. Barındırdığı 25 farklı kediden derledikleri 175 seçenekle işinizi baya kolaylaştıracak.

Peki ya sizin kullandığınız ve memnun kaldığınız başka hayvansever uygulamalar var mı?


Paylaşmak ister misiniz?

159
281 shares, 159 points

0 Comments

Yorum Yazın