Google Earth ‘te Görülen En Rahatsız Edici 10 Görüntü


148
281 shares, 148 points

Videodaki Metinden Kesitler

Bu rahatsız edici görsel, bir çift insanın kana bulanmış bir iskele boyunca bir bedeni sürüklediğinde nasıl göründüğünü tasvir ediyor. Sözde suç; Almere, Hollanda’da işlendi ve polis derhal bilgilendirildi.

Yoğun bir incelemeden sonra, Reddit Topluluğu, bunun bir suç manzarası olmadığını, sadece adamın en iyi arkadaşıyla çıktığı masum bir gezi olduğunu keşfetti. Bedenin ve kan izi olarak gözüken şeyin aslında sadece arkasını da çizgi çizgi ıslatmış ıslak bir köpek olduğu ortaya çıktı.

Bu ürkütücü 2011 görüntüsü, gezinti yapmakta olan yaşlı bir adamın – ve nasılsa uzay ve zamanı kontrol edebilen – aynı anda iki yerde birden bulunduğunu gösteriyor. İyi ki, bu sadece onu, seyahatinde iki farklı yerde gösteren bir Google Street View hatasıydı. Matrix ’de hata olmaz.

Bu resimde ölümsüzleştirilen, susuz – ve belki hasta ya da yaralanmış – kendisini korku ile 2 şeritli otoyol genişliğindeki köy alanına sürükleyen bir inek. Bu, rahatsız ediciliğin daha üzücü bir yanı. Umarım iyidir. Karşıdan karşıya geçen inek şakası yapmayın. Bu uygunsuz olurdu.

Bu fotoğraf Kuzey İtalya’da dağlık bir alanda yatan pembe, dev bir tavşanı gösteriyor. Gördüğünüz üzere; bu dev hayvan, bir evden büyük.
Bazı bilimsel deneyler yanlış gittiğinden değil; bu, Viyana Sanat Topluluğu tarafından tasarlanmış, ayrıntılı bir sanat çalışması. Tavşan, tamamen kumaş ve hasırdan yapılmış; dağcılar ise tıpkı gezilerinde yaptıkları gibi dağın tamamını tırmanmaya teşvik edilmiş.


Paylaşmak ister misiniz?

148
281 shares, 148 points

0 Comments

Yorum Yazın