Müjde! Limit Yok (Limitless) Filmi Dizi Oluyor.


137
218 shares, 137 points

Vizyona 2011 yılında giren ve çok beğenilen başrollerinde Bradley Cooper ve Robert De Niro‘nun oynadığı Limitless Türkçe ismiyle Limit Yok filmi bu sene dizi olarak karşımızda olacak. Filmi izledikten sonra tadı damağımızda kalan ve keşke devamını da olsa dediğimiz filmlerden birisiydi kesinlikle.

Limit Yok Limitless Dizisi

Yapım ekibi filmin orjinal kadrosundan oluşacakken ek olarak Alex Kurtzman ve Roberto Orci gibi iki önemli isim de ekibin içinde yer alacak.

Bradley CooperCBS kanalı yaptığı açıklamada dizinin çalışmalarına başlandığını duyurdu. Craig Sweeny, Marc Webb, Alex Kurtzman, Roberto Orci gibi yapımcılarla beraber çalışan Bradley Cooper da, orijinal filmdeki Eddie Morra karakteriyle dizinin ilk bölümünde ve ilerleyen bölümlerinde yer alacağını duyurdu.

Sonraki bölümlerde ise Jake McDorman, Jennifer Carpenter, Mary Elizabeth Mastrantonio ve Hill Harper dizide yeralacak.

Limit Yok (Limitless) Filmini İzlemeyenler İçin Kısaca Konusu

Limitless Filmi New York ‘lu başarısız bir yazar olan Eddie ‘yi konu ediniyordu. Eddie tesadüf eseri bulduğu ilaç ile tam beynini tam kapasite kullanarak kısa sürede hayatını yoluna koyuyor ve dünyaya iz bırakacak bir seviyeye geliyordu. Sonrasında mafya ve rakipleri ile yaşadığı iniş çıkışlarını izleyen bir dizi olaylar gelişiyordu.

limit-yok-limitless-Jake-McDorman

Sonbaharda ekrana gelmesi planlanan ve başrollerinde Jake McDorman, Jennifer Carpenter, Hill Harper ve Mary Elizabeth Mastrantonio yer alacak olan Limit Yok (Limitless) dizisinde ise konu benzer bir şekilde Brian Finch karakterinin NZT isimli bir uyuşturucuyu keşfetmesiyle değişen hayatını konu alancak.

Limitless-Jake-McDorman-Jennifer-Carpenter

Limit Yok (Limitless) Dizisinin İlk Fragmanı

Sabırsızlıkla beklenen Limit Yok (Limitless) Dizisinin İlk Fragmanı şimdiden yayınlandı bile. Diziden beklentiler bir hayli yüksek. Bakalım televizyon uyarlaması nasıl olacak?

BAĞLANTILAR

 

 


Paylaşmak ister misiniz?

137
218 shares, 137 points

0 Comments

Yorum Yazın