SUICIDE SQUAD Extended Cut’ın Süresi ve Yanında Getirecekleri Belli Oldu!


170
312 shares, 170 points

Biliyorsunuz, Suicide Squad tüm eleştiri yağmuruna rağmen dünya çapında 744 milyon dolar gişe elde etmeyi başardı. Bu kazanç ve ilgi üzerine Warner Bros. elbette film için genişletilmiş bir DVD satışı yapacaktı, burası belliydi. Ancak kazanç kapısı olmanın yanında bu sürüm biraz sinematik anlamda gerekliydi de. Filmin büyük kesintiler ve eksiklerle vizyona girdiği biliniyordu. Özellikle Joker sahnelerinin filmde yetersiz olduğu düşüncesi ve stüdyonun elinde çok daha fazla Joker sahnesinin olduğu bilgisi büyük bir tansiyon yaratmıştı hayralarda. Jared Leto’nun stüdyoya sitem edip stüdyonun elinde solo bir Joker filmine yetecek kadar görüntü olduğuna dair verdiği beyan bu mevzubahis tansiyonu daha da körüklemişti.

Sonuç olarak Warner Bros. hiç gecikmeden genişletilmiş versiyonun reklamını yapmaya başlamıştı. Batman v. Superman: Dawn of Justice’in genişletilmiş versiyonun vizyon versiyonundan -azıcık daha- daha iyi oluşuna ve Joker sevgisine dayanan hayranların içi biraz olsun rahatladı tabii. Ancak rahatlamanın pek de kalıcı olacağını düşünmüyoruz çünkü Suicide Squad’ın genişletilmiş versiyonu vizyon versiyonundan sadece 11 dakika daha uzun olacak şekilde 134 dakika halinde hayranların eline ulaşacak. 11 dakika Suicide Squad seviyesinde bir filmi toparlamaya kesinlikle yetecek bir süre değil. Ayrıca bu 11 dakikanın ne kadarının Joker’e ayrılacağı da bilinmiyor. Tahmin ediyoruz ki bu dakika filmi toparlamaktan ziyade GIF’lere malzeme olacak sahnelerden ibaret olacak ve hayranları kısa süre oyalayacak içerikte olacaktır.

The-Joker-Suicide-Squad1
Genişletilmiş versiyonun yanında gelecek içerikler ise şu başlıklarda ve içerikte olacak:

  • Task Force X: One Team, One Mission – DC’nin en rezil kötü adamlarının ilginç dünyasını keşfediş
  • Squad Strength and Skills – Takım üyeleri nasıl rollerine bürünü? Yakından bakış
  • Joker and Harley: The ‘It’ Couple of the Underworld – Joker ve Harley’nin aşkını anlatacak bir derleme
  • Chasing the Real – Yazar ve yönetmen David Ayer’in bu sürreal dünyayı nasıl yarattığını anlatışı
  • Plus Gag Reel and More! – Komik kamera arkası görüntüleri ve fazlası

Görünüşte normal bir DVD’nin içeridğinden daha fazlasını içeriyor gibi gözükmüyor Suicide Squad DVD’si. Ancak David Ayer’in enteresan motivasyon yöntemlerine ve Jared Leto’nun role bürünmek için ortaya koyduğu sapkın davranışlara bu başlıklar altında bir şekilde yer verilirse filmin kendisinden daha ilgi çekici bonus videolar izleyecek olabiliriz.


Paylaşmak ister misiniz?

170
312 shares, 170 points

0 Comments

Yorum Yazın