The Punisher’a 5 Yeni Oyuncu Katıldı, Bir De Ne Zaman Çıkacağı Belli Oldu!


173
406 shares, 173 points

The Punisher’ın Daredevil 2. Sezonda karşımıza çıkacağı açıklandığı andan itibaren, karakterin kendi solo dizisine kavuşması masada olan bir ihtimaldi. Çünkü kamon, The Punisher’dan söz ediyorduk burada. Marvel’ın açık ara en popüler karakterlerinden biriydi The Punisher. O an ile, solo dizi arasında duran tek şey, Jon Bernthal’in –ya da yazarların– işi yüzüne gözüne bulaştırmasıydı. Böyle bir şey olmadı.

Ondan sonra geri sayım başladı zaten. Netflix önce resmi açıklamayı yaptı, “Evet” dedi, “solo dizi geliyor”. O saatte sorulan soru, “Ne zaman?” idi. Herkesin varsayımı 2017’de Iron Fist ve The Defenders çıktıktan sonra The Punisher’a sıra geleceğiydi. Sonra Jon Bernthal, New York Comic-Con’dan müsaade istedi. Verilen sebep Netflix için bir şeyler çekmekti. Kıllandık. Şüphelendik. Ama konduramadık da bir yandan. Bizim konduramadığımızı, Netflix en sonunda duyurdu.

Punisher Actors 01

The Punisher’ın solo dizisi, resmen 2017 yılında yayınlanacak. Bu, eğer planlarda bir değişiklik olmazsa, Netflix’in senede üç Marvel dizisi yayınlandığı ilk yıla üç ay kaldığı anlamına geliyor. Sağolsun Netflix’çiğimiz bizi kuru kuru bir duyuruyla da yollamadı. Aynı zamanda dizinin kadrosuna kalan oyuncuları da paylaştılar. Maşallah bir seferde de beş kişi attılar önümüze.

Halihazırda Ben Barnes, Ebon Moss-Bachrach, Amber Rose Revah ve Deborah Ann Woll sırasıyla Billy Russo, Micro, Dinah ve Karen Page olarak dizide boy gösterecekti zaten. Onların arasına Lewis Walcott rolüyle Daniel Webber, Curtis Hoyle rolüyle Jason R. Moore, Rawlins rolüyle Paul Schulze, Sarah Lieberman rolüyle Jaime Ray Newman ve Sam Stein rolüyle Michael Nathanson katıldı. Ama esasında, iş sadece üç kişinin omzunda dönecek. Ebon Moss-Bachrach, Deborah Ann Woll ve Jon Bernthal. Onlar tutarsa, yazar kadro da üzerine düşeni yaparsa, biz tatmin oluruz. Bakalım, bekliyoruz!


Paylaşmak ister misiniz?

173
406 shares, 173 points

0 Comments

Yorum Yazın