Aldatan Ve Aldatılan Ünlüler!


121
125 shares, 121 points

Gösteri dünyasının bazı ünlü çiftleri özel ilişkilerinde unutulmaz skandalların kahramanı da oldu zaman zaman. Aralarında birbirlerinin eşini ya da sevgilisini elinden alanlar hatta hayat kadınlarıyla sevişirken yakalanıp sevgilisi tarafından terk edilenler bile var. İşte ünlü çiftlerin evliliklerini ya da ilişkilerini bitiren o skandallar.

1.Eva Longoria & Tony Parker

1.eva-tony

Eva Longoria ve Tony Parker hem Paris’te hem de ABD’de gösterişli törenlerle evlenmişti. Ama evlilikleri sadece üç yıl sürdü. Eva Longoria, 2010 yılında boşanma davası açtı. Önce bu konu hakkındaki soruları hiç cevaplamadı. Ama en sonunda olup biteni anlattı: Parker, Longoria ile evli olduğu süre boyunca diğer kadınlara yüzlerce aşk mesajıa göndermişti. Zaten medya bu olayın üstüne gitti ve kısa sürede basketbolcu Tony Parker’ın; eski takım arkadaşlarından Brent Barry’nin karısı Erin ile ilişki yaşadığını ortaya çıkardı.

2.Demi Moore & Ashton Kutcher

2.Demi Moore ve Ashton Kutcher

Demi Moore ve Ashton Kutcher, aralarındaki yaş farkına rağmen evliliklerini altı yıldan daha uzun bir süre başarılı bir şekilde yürütmeyi başardı. Ancak bir süre sonra işler ters gitmeye başladı. Kutcher ardı ardına skandallarla gündeme geldi. Önce bir grup kadınla birlikte Los Angeles’ta lüks bir otelde parti yaptığı basına yansıdı. Bu sırada Moore ile ilişkileri zayıfladı. Demi Moore’un takipçilerinden olduğu Kabala tarikatı çfti barıştırmak için araya girdi. Ama yine olmadı. Sonunda Demi Moore 2011 yılında Kutcher’dan boşanmayı planladığını açıkladı. Bunun sebebi ise Moore açısıdan oldukça acıklıydı. Ashton Kutcher, 22 yaşındaki Sara Leal ile Moore’u aldatmıştı. Üstelik bu olay çiftin yedinci evlilik yıldönümlerinden sadece bir gece önce olmuştu.

3.Kristen Stewart & Robert Pattinson

3.Kristen Stewart & Robert Pattinson

Alacakaranlık serisinin yıldızları Kristen Stewart ve Robert Pattinson’ın ayrılıkları da o dönemde büyük bir skandal yarattı. Stewart, başrollerinden birini üstlendiği Snow White and the Hunstman filminin 41 yaşındaki yönetmeni Rupert Sanders ile yasak bir ilişki yaşadı. Üstelik çift, önce bir otomobilde sonra da bir parkta öpüşürken görüntülendi. Bunun üzerine Stewart ve Pattinson yollarını ayırdı. Ancak Stewart yaptığından pişman oldu ve basın aracılığıyla sevgilisinden özür diledi. Genç çift bir kez daha bir araya geldi. İlişkilerini kurtarmaya çalıştılar ama olmadı. Pattinson ve Stewart yollarını kesin olarak ayırdı. Bu yasak ilişki iki çocuk babası yönetmen Sanders’ın evliliğinin de bitmesine neden oldu.

4. Elizabeth Hurley & Hugh Grant

4.Elizabeth Hurley ve Hugh Grant

Elizabeth Hurley ve Hugh Grant gösteri dünyasının birbirlerine çok yakıştırılan çiftlerinden biriydi. 1987 yılında Remando Al Viento filminin setinde tanıştılar ve flört etmeye başladılar. İlişkileri çok da iyi gidiyordu. Ama sonun başlangıcını getiren olay 1995 yılında Hugh Grant’ın bir hayat kadınıyla sevişirken yakalanması oldu. Hurley ile Grant hemen ayrılmadı. Beş yıl daha birlike oldular. Ancak 2000 yılında 13 yıllık birlikteliklerini bitirdiler. Bir zamanların gözde çifti hala iki iyi arkadaş

5.Sienna Miller & Jude Law

5.Sienna Miller ve Jude Law

Gösteri dünyasının büyük skandallarından birinin kahramanları Sienna Miller ve Jude Law. Çift, 2004 yılında nişanlandı. Ama evlenemediler. Çünkü Law, Miller’ı çocuklarının dadısı ile aldattı. Hatta bunun için kamuoyunun gözü önünde Miller’dan özür diledi. Ancak çift bu olayın ardından yollarını ayırdı. Bu arada ikisi de başka ilişkiler yaşadılar. 2010 yılında yeniden bir araya geldiler. O dönemde yeniden başlayan aşkları çok konuşuldu. Ama çift ikinci kez ve kesin olarak ayrıldı.

6. Brad Pitt & Jennifer Aniston

6.Brad Pitt & Jennifer Aniston

İşte gösteri dünyasının skandal ayrılıklarından biri daha…. Brad Pitt, Jennifer Aniston ile evli olduğu dönemde Bay ve Bayan Smith filminde birlikte oynadığı Angelina Jolie’ye aşık oldu ve onun için evliliğini bitirdi. Aniston yıllar boyunca aldatılan kadınların simgesi oldu. Elbette kahramanları bu kadar göz önünde kişiler olunca bu ayrılık hakkında da çeşitli iddialar ortaya atıldı. Bunlardan biri de ilişkilerinin başlangıç döneminde Jolie’nin Aniston’ı arayarak “kocasına aşık olduğu için özür dilediği” idi. İddialara göre Aniston bu özürü kabul etmedi ve Jolie’yi “yuva yıkan kadın” olarak nitelendirdi. Elbette bazı kişiler bu olayı “Angelina özür dileyecek kadın değil” diyerek yorumladı. Öyle ya da böyle Pitt ile Jolie aşkı yıllarca unutulmayan bir skandalla kamuoyuna yansıdı.

7. Billy Bob Thornton & Laura Dern

7-Billy Bob Thornton

Jolie’nin adının karıştığı bir başka skandal daha. Bu kez söz konusu kişi güzel oyuncunun Pitt’ten önceki kocası Billy Bob Thornton. Aktör, o dönemdeki nişanlısı Laura Dern’ü Pushing Tin filminde birlikte oynadığı Angelina Jolie uğruna terk etti. Dern ve Thornton’ın ayrılacaklarını açıklamalarından bir gün sonra Jolie de ünlü Billy Bob yazılı dövmesini ortaya çıkardı.

8.

 Meg Ryan

 & Dennis Quaid

8-Meg Ryan

Meg Ryan’ın dokuz yıllık kocası Dennis Quaid’dan ayrılığı da skandal olmuştu. Çünkü bunun sebebi Ryan’ın yaşadığı yasak aşktı. Sinemanın romantik prensesi, Yaşam Kanıtı adlı filmdeki rol arkadaşı Russell Crowe ile aşk yaşamaya başladı. Bu da evliliğinin sonunu getirdi.

9. James Cameron & Linda Hamilton

9-James Cameron

Bir set aşkı ve biten evlilik öyküsü daha. Bu kez kahramanlarımız Titanik filminin yönetmeni James Cameron ve o dönemdeki eşi Linda Hamilton. Çift evlendikten sadece 8 ay sonra yollarını ayırdı. Önce her ikisi de bu konudaki suskunluklarını korudu. Ancak uzun yılar sonra Hamilton; sekiz aylık kocası James Cameron’dan ayrılma sebebini açıkladı: Cameron, Hamilton’ı Titanik filminin oyuncularından Suzy Amis’e aşık olduğu için terk etmişti.

10. Uma Thurman & Ethan Hawke

10-uma

Bir dadı skandalı daha…. Uma Thurman ve Ethan Hawke, beş yıllık evliliklerini 2003’te sonlandırdı. Nedeni de ünlü aktörün karısını çocuklarının dadısı Ryan Shawhughes ile aldatmasıydı. Ethan Hawke, eski dadıyla 2008 yılında evlendi. Çift iki çocuklarıyla birlikte mutlu bir hayat sürdürüyor.

11. Simon Cowell & Lauren Silverman

11. Simon Cowell & Lauren Silverman

TV dünyasının ünlü yapımcısı Simon Cowell, hala konuşulan bir skandalın kahramanlarından biri oldu. Yapımcılığını ve jüri üyeliğini üstlendiği, uyarlamaları ülkemizde de yayınlanan X Factor, Britain’s Got Talent, American Idol gibi yarışmalarla tanınan Simon Cowell, birlikte sık sık vakit geçirdiği hatta tatillere çıktığı iş adamı arkadaşının karısını elinden aldı.

Simon Cowell, arkadaşı Andrew Silverman’ın karısı Lauren’ı hamile bıraktı ve skandal bu şekilde ortaya çıktı. Ünlü yapımcı daha sonra arkadaşından ‘bütün yaptıkları için’ özür de diledi. Lauren Silverman ile Simon Cowell hala birlikte. Çiftin bir de oğlu oldu.


Paylaşmak ister misiniz?

121
125 shares, 121 points

0 Comments

Yorum Yazın