Yasmin Erbil ‘in Instagram Hesabı Mehmet Ali Erbil ‘i Çileden Çıkardı


164
343 shares, 164 points

Yasmin Erbil ‘in Sosyal Medyada yayınladığı fotograflar bir türlü magazin gündeminden düşmüyor. Mehmet Ali Erbil ‘in kızı Yasmin Erbil ‘in instagram fotoğrafları dudak uçuklattı. Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ise bu fotoğraflar karşısında deliye döndü.

Yasmin Erbil ‘in instagram fotoğrafları

Yasmin Erbil ‘in bu cesur pozları babasını rahatsız etmişti. Mehmet Ali Erbil ‘de bu rahatsızlığını dile getirmişti.

Yasmin Erbil Instagram Hesabı
Yasmin Erbil

Yasmin Erbil ‘in cesur pozları

Fakat ünlü oyuncu ve şovmenin Kızı Yasmin babasının bu uyarısını dikkate almamış görünüyor ki cesur pozlar vermeye devam ediyor.

Yasmin Erbil Instagram fotografı

Mehmet Ali Erbil ‘i dinlemiyor

Ünlü oyuncular Mehmet Ali Erbil ile Nergis Kumbasar’ın 21 yaşındaki kızı Yasmin Erbil ‘in son paylaştığı resim ise yürekleri hoplattı. Babasının uyarılarına kulak asmayan Yasmin neredeyse instagram fenomeni oldu ve bu yolda ilerlemeye devam ediyor.

Yasmin Erbil fotograf

Yasmin ‘nin annesi Nergis Kumbasar; kızı Yasmin ’in sosyal medyada paylaşımları yüzünden babası Mehmet Ali Erbil ’le arasının açıldığı iddiasına yanıt verdi: Babasının Yasmin’e kısıtlama getirdiği söyleniyor. Öyle bir şey yok. Kızım istediği gibi kullanır sosyal medyayı. Ayrıca her genç kız gibi davranıyor. Yasmin aklı başında bir kızdır.

63 yaşındaki oyuncu sözlerine şöyle devam etti “Arkadaşları ne kıvamda paylaşım yapıyorsa o da o kıvamda paylaşımlar yapıyor. Sanırım magazin gündem eksikliğinde gündem yaratmak istiyor. Ünlü çocuğu diye fazla gündeme geliyor. Benim sinirlenmemi istiyorlar ama sabredeceğim. Kızım bizi üzecek hiçbir şey yapmıyor” dedi.

Yasmin Erbil ‘in iddialı fotoğrafları

Mehmet Ali Erbil bu pozlarla ilgili olarak “Yavrum zaten güzelsin, bunu herkese göstermene gerek yok” demişti.

Yasmin Erbil

Mehmet Ali Erbil ‘in o açıklaması

‘Fotoğraflarının bazılarından rahatsız oluyorum ve uyarıyorum bir Türk babası olarak. Ama beni çok irite eden fotoğraflar paylaşmıyor zaten. Toplum çok baskı yaptığı için ister istemez etkileniyorsun. “Yavrum zaten güzelsin, bunu herkese göstermene gerek yok”

Yasmin Erbil Cesur instagram fotografları

Yasmin Erbil instagram fotoğrafları

Mehmet Ali Erbil ‘in bu açıklamasının üzerinden çok geçmeden yine bomba fotoğraf paylaştı. Intagramda ve diğer sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımlarla magazin gündeminden de düşmüyor.

Yasmin Erbil seksi fotografları

Mehmet Ali Erbil, verdiği son röportajda, kızı Yasmin ’in cesur paylaşımları hakkında, “Beni çok irite eden fotoğraflar paylaşmıyor. Toplum çok baskı yaptığı için ister istemez etkileniyorsun. Yavrum zaten güzelsin, bunu herkese göstermene gerek yok” diyerek kızının paylaşımları hakkında düşüncelerini ifade etti.

İşte babasının sözlerine kulak asmayan Yasmin’in o son paylaşımı..

Yasmin Erbil cesur instagram fotograflari

Mehmet Ali Erbil bir baba olarak kızsada bizce magazin dünyasından bir isime göre fotografların abartıldığı kadar cileden çıkartacak derecede olduğunu düşünmüyoruz. Kendinin Instagram hesabını aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz;

https://www.instagram.com/yasminerbil


Paylaşmak ister misiniz?

164
343 shares, 164 points

0 Comments

Yorum Yazın