Arya Stark Instagram Hesabından 6. Sezon Öncesi İpucu Verdi


151
281 shares, 151 points

Game of Thrones’un genç yıldızı, dizinin Arya Stark’ı Maisie Williams, Instagram hesabında paylaştığı fotoğrafta Arya Stark’ın altıncı sezon başına geleceklerle ilgili önemli bir ipucu verdi.

Game of Thrones’da (Taht Oyunları) Arya Stark ’ı canlandıran genç oyuncu Maisie Williams Instagram hesabında paylaştığı fotoğrafta altıncı sezonla ilgili ipucu verdi. Williams, fotoğrafta çekimlerde taktığı ‘kör lenslerinden’ dolayı şişen gözlerine soğutma pedi koyarken görülüyor.

Explain dat @sophiet

@maisie_williams tarafından paylaşılan bir video ()

Arya, son sezonun dramatik finalinde Jaqen H’ghar tarafından cezalandırılmış ve kör edilmişti. George RR Martin ’in kitabından HBO tarafından uyarlanan dizinin fanları, Arya ’nın görme yeteneğini kaybedeceğini iddia etmişti. 18 yaşındaki Williams paylaştığı fotoğrafla bu iddiaları doğrulamış oldu.

aftermath of blind contacts. 😶

@maisie_williams tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Yakın zamanda Entertainment Weekly’ye konuşan Williams “Thrones’daki zamanım boyunca o saçma lensleri giymek istemiyorum” demiş ve eklemişti “Bunun Arya’nın hayatına nasıl bir engel teşkil edeceğini bilmiyorum. Bunun yüzünden çok acınası bir hale gelecek. Heyecan ve korkutucu olduğu için gelecek yılı merak ediyorum.” (The Independent)


Paylaşmak ister misiniz?

151
281 shares, 151 points

0 Comments

Yorum Yazın