Burcu Esmersoy ‘un Çıplak Fotoğrafı İnternete Sızdı


156
218 shares, 156 points

Burcu Esmersoy Çıplak ve üstsüz fotografı akıllı telefonu ve icloud hesabı hackerlar tarafından ele geçirilmesinden dolayı internete düştü. Daha önce de bir çok ünlü isimin başına gelen hatta whaptsapp ‘ın haclenmesinin ardından yüzlerce ünlünün çıplak fotografı da internete düşmüştü.

Burcu Esmersoy Whatsapp Ciplak Fotografi

Burcu Esmersoy ‘un akıllı telefonu hacklendi ve Esmersoy ‘un üstsüz olduğu çıplak fotoğrafı internete sızdı. Hackerlar tarafından icloud hesabı ele geçirilerek çalınan Burcu Esmersoy çıplak fotoglarını sansürsüz olarak aşağıdaki ufak resime tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sevgilisine özel çıplak ve üstsüz fotografının internete sızmasının ardından savcılığa şikayette bulunan Burcu Esmersoy konuyla alakalı basına veya sosyal medya hesaplarından hiç bir açıklama yapmadı.

Burcu Esmersoy

Ünlülerin özel hayatına saldırılar Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye ’de de oluyor. Hatırlanacağı gibi geçtiğimiz sene Apple ’ın bulut depolama hizmeti icloud hacklenmiş ve çok sayıda ünlünün özel fotoğrafları internette sızdı.

burcu-esmersoy-mayo

Çıplak fotoğrafı bir anda internette yayılan Burcu Esmorsoy ’dan henüz konuyla ilgili bir açıklama gelmedi

burcu-esmersoy-tekne

İŞTE O FOTOGRAF : internete sızan Burcu Esmersoy Çıplak Fotografı (Sansürsüz)

Burcu Esmersoy Ciplak Sansürsüz
Maglesef Burcu Esmersoy ‘un internete sızan çıplak fotoğrafını sansürsüz olarak çok ufak bir şekilde yayınlayabiliyoruz fakat fotografın üzerine tıklayarak orjinal boyutunda görebilirsiniz.


GÜNCELLEME 08.01.2018 : Burçu Esmersoy Çıplak Fotograf Davası

2015 yılında meydana gelen ve çok ses getiren bu olayın ardından Burçu Esmersoy üstsüz ve çıplak fotografları mobil telefonunda kullandığı Whatsapp uygulaması ve cloud hesabındaki fotografları çalanarak internete sızdıran hackerlar için savcılığa şikayet başvurusunda bulumuştu. 3 senedir yürütülen siber suç davasının soruşturma kapsamında Burcu Esmersoy ‘un ifadesi alınmak üzere defalarca avukatına yazı yazılması, aradan geçen 15 ay boyunca ifade vermeye dahi gitmes, hiçbir davaya katılmaması ve davayı takip etmemesi nedeni ile takipsizlik kararı çıktı ve dava suçlulara hiç bir cezai işlem yapılmadan kapandı. Ayrıca Hakim tarafından Esmersoy ‘un iddia ettiği hacklenme olayıyla ilgili somut delil olmadığını belirtildi.


Paylaşmak ister misiniz?

156
218 shares, 156 points

0 Comments

Yorum Yazın