Ünlü Youtube Fenomeni Cem Korkmaz Evinde Ölü Bulundu


154
253 shares, 154 points

Ünlü Youtuber ve Oyuncu Cem Korkmaz 1 Kasım Çarşamba günü Üsküdardaki evinde ölü bulundu.

CEM KORKMAZ KİMDİR

GORA filminde sık sık “Komutan Logar, bir cisim yaklaşıyor efendim!” repliğini kullanan Tihulu adlı karakteri canlandıran usta oyuncu Muhittin Korkmaz ’ın oğlu Cem Korkmaz, 1987 Bursa doğumludur. İlk ve orta eğitimini Bursada tamamlayan Sempatik Fenomen Cem Korkmaz Bursa Devlet Tiyatrosunda eğitimini tamamlamıştır. Sineme ve Sosyal Medya kariyerine ek olarak Düşsefer, Ziggurat Ya Da Piçler, Clown Sketch isimli tiyatro’larda oynayan Cem Kormaz TTNet Vitamin reklam filmi başta olmak üzere birçok reklam filminde de rol almıştır.

SOSYAL MEDYA FENOMENİ, YOUTUBER ve OYUNCULUK KARİYERİ

Şu an Mediakraft bünyesindeki “Oha Diyorum!” ve “Yapyap” Youtube Kanallarının sempatik sunucusu ve Kurucusu Cem Korkmaz. MediaKraft tarafından alınan karar ile bu youtube kannalrı ile ilişiği kesilmiş ve sonrasında “Ben Cem” isminde şahsi youtube kanalını kurmuştu. Ayrıca Cem Yılmaz ile birlikte Arog ve Şahan Gökbakan ile Recep İvedik 4 sinema filmleri başta olma üzere, Bekle Beni Yarın, Diğer Yarım, Bizim Ev gibi bir çok yapımda rol almıştır.

CEM KORKMAZ NASIL İNTİHAR ETTİ

Bütün gün kendisine ulaşamayan arkadaş ve akrabalarının merak etmeleri sonucu akşam saatlerinde Üsküdar da bulunan evine polis çağırılarak kapısı açıldı. Cem Korkmaz’ı kalorifer borusuna iple asılı şekilde bulundu. Polis ve Savcının olay yeri incelemesinin ardından, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Cem Korkmaz ’ın cesedi Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı. İntihar ettiği belirtilen Cem Korkmaz’ın cesedi, incelemelerin ardından otopsi için Adli Tıp Kurumu’n gönderildi. İntihar nedeniyle ilgili ise bir açıklama yapılmadı.

CAN YILMAZ SOSYAL MEDYADAN CEM KORKMAZIN İNTİHARINI DUYURDU

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın ağabeyi Can Yılmaz sosyal medyadan Cem Korkmaz’ın intihar haberini doğruları.

Can Yılmaz, “Sevgili Muhittin abimizin oğlu Cem Korkmaz’ın intihar haberi maalesef doğru. Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabır diliyorum.” dedi.

ŞAHAN GÖKBAKAR ŞU SÖZLERLE INSTAGRAM HESABINDAN ÜZÜNTÜSÜNÜ DUYURDU

Şahan Gökbahar “Ahhhhh be güzel kardeşim…Hala inanamıyorum böyle bişey olduğuna.Anlayamıyorum!!! Acılı ailesine ve tüm sevenlerine sabır diliyorum. Başımız sağolsun…”  sözleri ile Sosyal Medya üzerinden üzüntüsünü dile getirdi.


Paylaşmak ister misiniz?

154
253 shares, 154 points

0 Comments

Yorum Yazın