Dünyanın En Saçma 24 Ürünü


124
156 shares, 124 points

Bu videoda dünyanın en saçma ürünlerini bir araya getirdik. Bu ürünleri birilerinin ürettiğini ve tabii birilerinin de satın aldığını lütfen aklınızdan çıkarmayın.

Bunu yaramaz çocuklar için yapmışlar. Akıl alır gibi değil ama bu gördüğünüz çocuğun ellerini kullanmasına izin vermeyen bir giysi.

Bu ise duşta uzun uzun kalanlar için bir icat. Bir zamanlayıcısı var. Eğer kendinizi duşa kaptırırsanız bir zaman sonra plastik koniler şişerek sizi “süre bitti” diye uyarıyor.

Bu bir video serisi. İsmi ”Kedi oturtucu”. Kedilerin sakin durması için yapılmış. DVD oynatıcıya filmi koyup televizyonu açıyorsunuz. Videoda kedilerin sevdiği görüntüler olduğu için kediniz gözlerini ekrandan ayıramıyor.

Bu bir şişme elbise. Yorulduğunuzda üstüne oturup koltuk olarak kullanabiliyorsunuz.

Bu da çift başlı bir sürahi. Aynı anda iki bardağa birden su doldurma imkanını veriyor. Benzeri de çoklu demlik. Bununla bir kerede 5 fincanı birden doldurmak mümkün.

Bu cihaz bebeklerin ağlama sesini analiz ediyor. Sonrasında da, “Acıktı, sıkıldı, uykusu geldi” gibi açıklamalarla bebeğin neden ağladığını söylüyor.

Bunun ne olduğunu söylemeye herhalde gerek yok. Alanlara Allah akıl fikir versin diyoruz. Bir de bu versiyonu var. Bunu ise kışın takıyorlar.

Bu bir şişme küvet. Güzel olan, içindeyken de çalışmaya devam edebiliyorsunuz.

Bunu keller için yapmışlar. Şapkayı takınca kimse sizin kel olduğunuzu anlamıyor. Buysa uzun saç sevenler için. Şapkayı takınca böyle görünüyor.

Bu bir kulak tıkacı. Acayip olansa taktığınızda sanki uzun kulak kıllarınız varmış gibi duruyor.

Bebeğin kaka yaptığını anneler genelde koklayarak anlar. Bu ürün sayesinde bebek kaka yaptığında alarm çalıyor.

Bu bir Japon icadı lokma sayar. Çenenizi kaç kez açıp kapadığınızı sayıyor. Ne işe yaradığını anlayan varsa lütfen yorum olarak yazsın.

Bu da yalnızlığı gideren yastık. Birinin elini tutarak uyumayı sevenler için üretilmiş.

Bu bir köpek sevici. Siz evde yokken köpeğinizin başını okşayarak sevgi gösteriyor. Böylece köpeğiniz gün içinde yalnızlık hissetmiyor.

Balıkların da canı var di mi? Bu ürün sayesinde balığınızı yürüyüşe çıkarabiliyorsunuz.

Hem konçlu ayakkabıları hem de parmak arası terliği sevenler. Bu ürün tam size göre.

Bu da kışın karlı yollarda yürüyen kadınlar için. Ayakkabılarınız karları kürediği için karlara basmadan yürüyebiliyorsunuz.

Bu ürün ne işe yarıyor biz çözemedik. Tamam, yolda yürürken kollarınızı koyuyorsunuz ama niye?

Bu ise telefon için özel bir bölmesi olan pantolon. Neden cebiniz yerine bu bölmeye koyuyorsunuz. Bunu da keza çözemedik.

Bu ürünü sırt kıllarını traş etmek isteyen erkekler için yapmışlar. Saçma ama böyle bir sorununuz varsa faydalı olabilir.

Yağmurda telefonunu kullanmak isteyenler. Bu koruyucu sayesinde artık yağmur çamur sizi etkilemeyecek.

Bu aslında gerçek değil. Dökülmüş görüntüsü veren bir koltuk koruyucu. Diyelim ki bir etkinliktesiniz. Tuvalete gittiğinizde yerinizi kapacaklar diye endişe ediyorsunuz. Bunu sandalyeye koyuyorsunuz. Siz yokken tabii kimse yerinize oturmuyor.

OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.


Paylaşmak ister misiniz?

124
156 shares, 124 points

0 Comments

Yorum Yazın