Web Siteleri Görüntüleyerek Bedava Bitcoin Kazanmak İster Misiniz?Warning: A non-numeric value encountered in /homepages/28/d633601717/htdocs/buzzgibi.com/wp-content/themes/boombox/includes/functions.php on line 3392
177

Warning: A non-numeric value encountered in /homepages/28/d633601717/htdocs/buzzgibi.com/wp-content/themes/boombox/includes/functions.php on line 3392
250 shares, 177 points

Günlük 5 – 10 dakikanızı ayırarak bedava bitcoin sahibi olabilirsiniz. Ayrıca faucet siteleri gibi can sıkıcı popup’lar, isteğiniz dışında açılan tablar ile veya Google Capture ile uğraşmak gibi bir derdinizde olmayacak. Hatta bitcoin kazanmak için tıkladığınız siteleri ekranınızda görüntülemek zorunda bile değilsiniz.

Adbtc.top

Siterseniz lafı fazla uzatmadan bunu nasıl ücretsiz bitcoin sahibi olacağınızı anlatmaya başlayalım.

  1. İlk olarak buraya tıklayarak Adbtc.top sitesine giriş yapıyoruz.
  2. Register buttonuna tıklayıp, email adresinizi, şifrenizi ve bitcoin cüzdanınızı yazarak siteye kayıt yapıyorsunuz. (Henüz bitcoin cüzdanınız yoksa coinpot.co sitesinden hızlıca bir cüzdan edinebilirsiniz.)
  3. Register işleminden sonra sizden e-mail doğrulaması iseyecektir. Adbtc.top sitesinden gelen email linkine tıklayayak doğrulamayı yapınız.

Kayıt işlemi tamam artık Bitcoin kazanmaya başlayabiliriz.

Site içerisinde 3 farkı yöntemle Bitcoin kazanma imkanı var. Bunlar Surf Ads, Surfing in active windows ve Autosurfing.

1-) Surf Ads

En çok kazandıran yöntem diyebiliriz. bu menüye girdikten sonra size basit bir matematik sorusu soracak (Ör: 3×2=?) ve doğru yanıtlayıp bot olamadığınızı ıspatladıktan sonra ekranın herhangi bir yerinde START buttonu göreceksiniz. Bu buttona tıkladığınızda bir website açılacak ve ekranda geriye doğru sayan sayaç göreceksiniz. Genellikle bir siteyi 15 saniye açık tutmanız yeterli oluyor eğer süre ne kadar uzunsa o kadar çok bitcoin veriyor.

2-) Surfing in active

Bu kısımda bazı web sitelerin linklerini ve altında ne kadar bedava bitcoin kazandıracakları yazdığı bir sayfa göreceksiniz. Linkler tıkladığınızda sayaç 0 olana kadar beklediğinizde yukarıda dört adet icon göreceksiniz bunlardan birbiri ile aynı olan iki icondan birine tıkladıktan sonra kazandığınız bitcoin hesabınıza geçecek. Bu kısımda tıkladığınız sitenin ekranda açık olması gerekiyor. (Sanırım bu yöntem en zahmetli olanı)

3-) Autosurfing

En kolay ve sizi uğraştırmayacak yöntem. Autosurfig kısmına girdikten sonra Start buttonuna tıklıyorsunuz ve siteler sırası ile açılıyor hiçbirşey yapmanıza veya sayfayı ekranınızda açık tutmanıza gerek yok. Web siteler sırası ile açıldıkca kazandığınız coinler hesabınıza aktarılıyor.

Bedava Bitcoin

Eğer para yatırmadan biraz Bitcoin olsun bir köşede derseniz, Adbtc.top hem zahmetsiz hem de en çok kazandıran faucet siteleri arasında yeralmaktadır.

Not 1 : Eğer sizinde web siteniz varsa kazandığınız paraları reklama çevirme imkanıda sunmaktadır.

Not 2 : Kazandığınız Bitcoin (satoshi)leri direk bitcoin cüzdanınıza (minimum 30.000 satoshi) veya Faucethub hesabınıza (minimum 10.000 satoshi ) gönderebilirsiniz.

Eğer konuyla alakalı sorularınız olursa aşağıdaki yorumlar bölümüne yazarsak bilgi edinebilirsiniz.


Paylaşmak ister misiniz?


Warning: A non-numeric value encountered in /homepages/28/d633601717/htdocs/buzzgibi.com/wp-content/themes/boombox/includes/functions.php on line 3392
177

Warning: A non-numeric value encountered in /homepages/28/d633601717/htdocs/buzzgibi.com/wp-content/themes/boombox/includes/functions.php on line 3392
250 shares, 177 points

0 Comments

Yorum Yazın