Youtube Videolarını Reklamsız İzleyin! Siz Hala Brave ‘i Kesfetmediniz mi?


170
312 shares, 170 points

Youtube videolarını izlerken bazen her 5 dakikada bir yayınlanan reklamlar çok can sıkıcı olabiliyor. Peki hiç bir ücret ödemeden hiç bir yerde üyelik oluşturmadan Youtube videolarını ücretsiz izleme ister misiniz?

Muhtemelen cevabınız EVET. O zaman sizi Brave Tarayıcısı ile tanıştırmak istiyoruz.

Şu an en yaygın olarak kullanılan Google Chrome tarayıcısının tahtını sallayan Brave tarayıcısı kullanıcılarına internette reklamsız gezinmeyi ve youtube videolarını reklamsız izleme imkanı sunuyor.

Brave Tarayıcısını buraya tıklayarak web sitesinden indirebilirsiniz.

Sadece Youtube videoları değil her hangi bir siteye girdiğinizde reklam bannerlarını ve popup pencerini de engelliyor. Yani tarayıcının içerisinde add-blocker var diyebiliriz fakat çok daha fazlasını sunuyor.

Diğer Tarayıcılardan 2 Kat Daha Hızlı

Tayıcıyı indirip kullandığınızda hız konusunda farkı sanırım hemen hissedeceksiniz. Brave Browser Chrome, Firefox gibi önde gelen diğer tarayıcılardan 2 kat daha hızlı çalışıyor. Bu hıza reklam kodlarını çalıştırmak için zaman harcamamsının etkisi büyük tabiki.

Daha Güvenli ve Sizin Datalarınızı Almıyor

Diğer tarayıcılar kullanıcılarının verilerini kendi sunucularında tutarak ver toplamaya çalışırlar. Bu sayede hem size daha ilginizi çekecek reklamlar gösterirler hem de istatiksel olarak demografik verilerini kullanırlar. Örneğin bir siteye hangiyaş grubu, cinsiyet, eğitim seviyesi giriyor gibi (Yine reklam için) istatistikler oluştururlar. Brave Browser sizin verilerinizi kendi sunucularına taşımaz.

Daha bir çok yenilikçi gözelliği barındıran Brave Tarayıcısını en azından denemenizi sizlere tavsiye ederiz.

Tarayıcı hakkında daha fazla bilgi edinmek veya indirmek için buraya tıklayınız.

Tarayıcı hakkındaki yorumlarınızı bu yazı altına paylaşırsanız çok seviniriz.


Paylaşmak ister misiniz?

170
312 shares, 170 points

One Comment

Yorum Yazın