Facebook Moments Artık Fotoğrafları Kısa Filme Dönüştürüyor


157
218 shares, 157 points

Facebook’un geçtiğimiz haziran ayında duyurduğu mobil fotoğraf uygulaması Moments ilk önemli güncellemesini aldı. Güncellemeyle birlikte artık Moments fotoğraflarından ufak video klipler elde etmek mümkün.

Moments’ın ne işe yaradığını kısaca hatırlatmak gerekirse; fotoğraf depolama uygulaması çekilen fotoğrafları tek bir havuzda topluyor ve yüz tarama teknolojisi sayesinde fotoğraf etiketleme ve paylaşma işini oldukça basit hale getiriyor. Böylece kalabalık arkadaş gruplarında aynı fotoğrafı farklı telefonlardan çekme işkencesini de ortadan kaldırıyor.

Şimdiyse sakladığınız o fotoğraflardan Moments otomatik olarak video klipler yaratıyor. Yani basitçe müzikli fotoğraf kolajları. Moments, fotoğrafları otomatik seçmekle birlikte seçme işini kendiniz de yapabilirsiniz. Üstelik uygulama arka planda çalmak için 11 farklı müzik sunuyor.

Artık Türkiye’de de kullanıma sunulan ve Türkçe olarak yayınlanan Moments uygulamasını aşağıdaki bağlantılar yoluyla Android veya iOS cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

 


Paylaşmak ister misiniz?

157
218 shares, 157 points

0 Comments

Yorum Yazın